مشخصات کالای کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر-بلوند صدفی طلایی

کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر-بلوند صدفی طلایی


تأثیر استفاده تأثیر استفاده کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر به صورت خلاصه این گونه است. دوام رنگ مو تا 8 هفته پوشش کاملا موهای سفید پوشش دهید کامل موها همراه با عصاره آووکادو و روغن زیتون عدم تخریب بافت مو

15,000 تومان


توضیحات

تا به حال به موهای خود که می خواهید آنها را تغییر رنگ بدهید فکر کرده‌اید می دانید در تغییر رنگ دادن موهایتان موها مقداری از حجم خود را از دست می دهند و مقدار زیادی آب موی شما از بین می‌رود. البته اگر مهارتی در رنگ کردن موهایتان داشته باشید می توانید با مراقبت های خاص مانند استفاده از ماسک موهای آب رسان و رنگ مویی که توانایی باز سازی و تغذیه مو را دارد از بسیار از این آسیب‌ها جلوگیری کنید.

گارنیر یکی از برندهایی است که در بسیاری از محصولات خود پایه های طبیعی را گنجانده است و می تواند ادعا کند که محصولات گارنیر با کمترین سطح تخریب پوست مو می‌تواند شما را به زیبایی چشم‌گیری برساند.

اما رنگ مو به خاطر موادی مانند آمونیاک به شدت بر روی غشای موی شما تأثیر می‌گذارد و این سبب می‌شود رنگ کردن مو یکی از سخت‌ترین رفتار های آرایشی باشد که برای موهای شما به وجود می‌آید. اما گارنیر با تولید کیت رنگ مو Color Naturals توانسته است بر این مشکل بسیار سخت پیروز شود.

در کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر مقدار بسیار زیادی از عصاره میوه آووکاد و روغن زیتون استفاده شده است. این دو گیاه روغنی سبب می شود قشر از دست رفته موهای شما کاملا باز سازی شود و حتی اگر برای اجرای کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر از دکلره استفاده کرده باشید هم موهای شما چندان آسیب خاصی نبیند.

موهایی که با کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر رنگ می شوند تغذیه مناسبی از خود کرم رنگ مو دریافت می کنند و بعد با ماسک نرم‌کننده  موجود در کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر نهفته است می‌توانید به راحتی موها را به صورت اول خود باز‌گردانید.

آیا باید موها را برای رنگ کردن با  کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر حتما دکلره کنیم؟ پاسخ به این سوال خیر است اما دکلره کردن سبب می شود که شما دقیقا رنگی را به دست  آورید که روی جعبه کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر به شما نمایش داده می‌شود.

برای دکلره شما به اکسیدان 6 یا 9% برای پایه های 5 تا 10 نیاز دارید که باید بر حسب نوع رنگ مو با پودر دکلره سفید یا رنگی ترکیب شود این عمل بین 30 تا 45 دقیقه به طول می انجامد. اما اگر می خواهید در اوج سلامت موهای خود را به کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر  بسپارید از دکلره صرف نظر کنید و رنگ مویی را انتخاب کنید که نزدیک به رنگ موی پایه شماست.

البته کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر کاملا موهای سفید شما را پوشش می‌دهد و شما ابدا برای پوشش دادن موهای سفید خود نباید نگران باشید. 

 بهترین نتیجه از کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر با ترکیب های زیر به دست می‌آید:     

 

1مشکی: شما برای این که از رنگ مشکی روی موهای خود بهره بجویید به هیچ چیز اضافی دیگر نیاز ندارید تنها رنگ داخل جعبه را با اکسیدان ترکیب کنید و   35 دقیقه ریو موهای خود نگه دارید.

2 قهوه‌ای تیره: استفاده  از این رنگ مو به راحتی صورت می‌گیرد و فقط کافی است اکسیدان و کرم رنگ را با هم در ظرف مخصوص رنگ مخلوط کنید و  35 دقیقه بر روی موها نگه دارید

3 قهوه‌ای برای استفاده از این رنگ مو بر روی موهای خود بدون استفاده از دکلره  تنها   35 دقیقه مخلوط رنگ و اکسیدان را نگه دارید

4 قهوه‌ای روشن با این که این رنگ مو شاینی روشن دارد اما به هیچ گونه  دکلره‌ای نیاز ندارد و به راحتی با مخلوط کردن اکسیدان و رنگ درون جعبه می‌توانید موها  را مستقیما رنگ کنید مدت زمان مورد نیاز برای رنگ باز کردن این رنگ مو  35 دقیقه است

5  قهوه‌ای روشن این رنگ موی بسیار زیبای گارنیر هم نیازی به دکلره ندارد و تنها باید رنگ را 35 دقیقه روی موهای خود نگه دارید.

5.25  قهوه ای شکلاتی دارچینی:  قبل از اجرا رنگ مو باید پایه دکلره موهای خود را به  6  برسانید  بعد از رسیدن به پایه اکسیدان و رنگ مو را مخلوط کنید و  40 دقیقه روی موهای خود نگه دارید

5.3  قهوه ای طلایی  روشن با ترکیب اکسیدان 6 یا 9% و پودر دکلره سفید پایه دکلره 5 را بر روی موهای خود پدید آورید این کار یک دکلره سبک است بعد از 30 دقیقه که ترکیب دکلره روی موهای شما دوام آورد می‌توانید از ترکیب اکسیدان و رنگ مو داخل جعبه به مدت30 دقیقه روی موهای خود بهره بجویید 

5.4   قهوه‌ای مسی  این رنگ مو به یک دکلره بیشتر نیاز دارد پایه دکلره7  برای این کار مناسب است و با آنکه داشتن ترکیب دکلره بر روی مو به مدت  30 دقیقه بر روی موها به وجود می‌آید استفاده از کرم اکسیدان و کرم رنگ داخل جعبه بعد از دکلره  40 دقیقه روی موهای شما صورت می‌پذیرد

5.52 ماهاگونی اندکی باید برای اجرا این رنگ کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر ترکیب دکلره  استفاده کنید این ترکیب با اکسیدان 6 یا 9% صورت می‌گیررد و بیشتر از 30 دقیقه نیز نباید روی موهای شما بماند با این کار موهای شما به پایه دکلره 5 می‌رسید بعد از شستشوی دکلره محتویات جعبه یعنی اکسیدان و کرم رنگ مو را به طور کامل با یکدیگر ترکیب کنید و تمام ترکیب را روی موهای خود بمالید این ترکیب هم باید  40 دقیقه روی موهای شما دوام آورد.

6  بلوند تیره: این رنگ به یک دکلره متوسط نیاز دارد و باید با همان ترکیب دکلره که برای زنگ 5.52 توضیح دادیم به مدت 35 تا چهل دقیقه روی موهای شما اجرا شود با این کار  پایه دکلره 7 روی موهای شما به وجود می‌آید بعد از آبکشی دکلره موهایتان را  40 دقیقه زیر ترکیب رنگ و اکسیدان داخل کیت مو بگذارید.

6.1 بلوند تیره دودی: با رساندن موها به پایه دکلره  7 شروع کنید و بعد در  این کار حتما از پودر دکلره آبی و اکسیدان ضد قرمزی استفاده کند تا در موهای شما هاله ای قرمز برجا مانده از پیگمان های رنگ موی شما به وجود نیاید بعد از آن که حدود 35 دقیقه موهای خود را زیر ترکیب دکلره نگه داشتید آبکشی کنید و از اکسیدان و کرم رنگ داخل جعبه برای رنگ کرد موهایتان استفاده کنید این از زمانی ه موهایتان کاملا به رنگ مو آغشته شد  40 دقیقه طول می‌کشد که موهای شما به رنگ بلوند تیره دودی تغییر رنگ دهد

6.25  قهوه‌ای بلوطی: یک دکلره کم  پایه دکلره 6 برای این کار لازم است بعد اکسیدان و رنگ را خوب مخلوط کنید و بر روی موهایتان  40 دقیقه قرار  دهید .

6.3  قهوه ای طلایی  در رنگ هایی با توناژ طلایی از پایه دکلره  8 باید استفاده شود برای رسیدن به  این پایه دکلره باید حدود 40 دقیقه موها را زیر ترکیبی از پودر سفید و اکسیدان ضد قرمزی ببرید.  40 دقیقه هم طول می کشد که موهای شما بعد از دکلره رنگ مخلوط شده کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر را بپذیرد.

6.34  قهوه‌ای طلایی مسی  تنها کافی است  که 35 دقیقه موهای را دکلره کنید و به پایه دکلره 7 برسانید بعد  40 دقیقه موها را زیر ترکیب رنگ و اکسیدان داخل جعبه  بگذارید.

7 بلوند: با پودر آبی و اکسیدان ضد زردی در ترکیب دکلره  پایه دکلره موها بعد از 43 دقیقه  به عدد 9 می‌رسد بعد از این مدت موها را آب بکشید و  40 دقیقه دیگر وقت بگذارید و موهایتان را با رنگ و اکسیدان جعبه رنگ کنید.

7.1   بلوند دودی پایه دکلره  9 40 دقیقه

7.3  بلوند طلایی پایه دکلره 9 را با استفاده از ضد قرمزی بر روی موهای شما باید به وجود بیاید تا رنگ موی شما کاملا مطابق تصویر روی جعبه کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر شود بعد از دکلره شما باید 40 دقیقه موهایتان را زیر ترکیب رنگ اکسیدان  موجود در جعبه قرار دهید.

8  بلوند روشن: در به پایه رساند موهایتان از پودر دکلره آبی و اکسیدان ضد زردی استفاده کنید تا موهای شما به خوبی و بدون رنگ اضافه به  پایه دکلره 10 برسد رنگ مو و اکسیدان درون جعبه را مخلوط کنید و بر روی تمام موهایتان از ریشه تا نوک بزنید   40 دقیقه صبر کنید و بعد آب بکشید.

8.1  بلوند روشن دودی: در به پایه رساند موهایتان از پودر دکلره آبی و اکسیدان ضد زردی استفاده کنید تا موهای شما به خوبی و بدون رنگ اضافه به  پایه دکلره 10 برسد رنگ مو و اکسیدان درون جعبه را مخلوط کنید و بر روی تمام موهایتان از ریشه تا نوک بزنید 40 دقیقه صبر کنید و بعد آب بکشید.

9.3  بلوند طلایی روشن: با پودر سبز دکلره و اکسیدان ضد قرمزی رنگ اصلی موهای خود را کاملا از بین ببرید و پایه دکلره 11 را روی موهای خود به وجود بیاورید . دکلره را بشویید و بعد موی نم دار را 40 دقیقه زیر ترکیب  رنگ و اکسیدان ببرید.

10  بلوند خیلی روشن: پایه دکلره 11  یا 12 را برای موها آماده کنید یعنی با پودر آبی و اکسیدان ضد زردی 12%  45دقیقه موها را رنگ زدایی کنید رنگ و اکسیدان هم باید 40 دقیقه روی موهای شما بماند تا رنگ شماره 10  کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر بر روی موهای شما به وجود بیاید.

نحوه استفاده

برای استفاده از کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر ابدا دستکش داخل جعبه کیت را به دست کنید. اگر می‌خواهید موهایتان را دکلره کنید از طریق موتن رو به راحتی اکسیدان 6، 9 یا 12%  را تهیه کنید و یک پودر دکلره در بسته بندی کوچک هم می تواند برای شما مفید باشد.

دکلره را خوب ترکیب کنید و به مدت زمان مورد نیاز روی موها خود نگهدارید. قبل از  انجام دکلره حتما موهای خود را نم‌دار کنید. این نمدار کردن موها هنگامی که موها را بدون دکلره  هم می‌خواهید رنگ کنید هم باید وجود داشته باشد.

اکسیدان و رنگ مویی داخل جعبه را با هم مخلوط کنید و از ناحیه ریشه‌های مو موها را رنگ کنید بعد در ناحیه ساقه رنگ را ادامه دهید سپس به نرمی با دست موها را ماساژ دهید تا رنگ به تمام نقاط مو برسد به میزان مورد نیاز صبر کنید و بعد موها را با آب ولرم بشویید. به هیچ عنوان از شامپو برای شستشوی موها استفاده نکنید. بعد از آبکشی بسته سشه نرم کننده درون جعبه را روی ساقه موهای خود بمالید و به آرامی موها را 5 دقیقه ماساژ دهید.

تأثیر استفاده

تأثیر استفاده کیت رنگ مو Color Naturals گارنیر به صورت خلاصه این گونه است.

  •         دوام رنگ مو تا 8 هفته
  •         پوشش کاملا موهای سفید
  •         پوشش دهید کامل موها
  •         همراه با عصاره آووکادو و روغن زیتون
  •         عدم تخریب بافت مو

جزئیات

ته رنگ مو زرد, سبز, قرمز, نارنجی, طبیعی, هایلایت, سوپر بلوند, دودی
پروانه بهداشت / شماره مجوز (IRC) IRC
کد محصول (SKU) 501607024042
GTIN 3600541678644
برند گارنیر
دسته‌ها

مو › رنگ مو و ملزومات › کیت رنگ مو

ویژگی حاوی روغن زیتونحاوی آووکادوحاوی کراتینماندگاری بالا
کارکرد ترمیم کنندهتغذیه کنندهپوشاننده سفیدی مو
بافت کرم

پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل

پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل


تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی


تحویل اکسپرس در سریع ترین زمان ممکن

تحویل اکسپرس


پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته